mam-czas

Bransoletka bangle kwarc różowy zdobiona kolor srebrny

Symbol: FA13066

Wyjątkowa bransoletka bangle z kwarcem różowym. Bransoletka jest wykonana z dwóch kaboszonów kwarcu różowego osadzonych w bogato zdobionym sztywnym elemencie z mosiądzu w kolorze srebrnym (mix wzorów). Produkt w całości rękodzielniczy. Bransoletka w uniwersalnym rozmiarze. Dzięki otwartej konstrukcji można ją dopasować do większości nadgarstków. (Dokładny rozmiar znajduje się w opisie na dole strony).

Kolor Różowy, Srebrny
Nazwa Kwarc różowy
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Typ Bransoletka
Znak zodiaku Byk (20.04-20.05)
Numerologia Liczba 6
Czakra Anahata (czakra serca)
24.00 -40% 40.00
Do końca oferty pozostało:
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
40
szt.
Dostępność 16 szt.
Własny kod FA13066

UWAGA! Wysyłka w dniach 31.07 - 02.08

Bransoletka bangle z kaboszonami kwarcu różowego

Sztywna, regulowana (otwarta) bransoletka wykonana z tłoczonego we wzory mosiądzu, platerowana na srebrno.

Bransoletka jest produktem rękodzielniczym importowanym z Indii. Tłoczone wzory i kaboszony w poszczególnych bransoletkach mogą się nieznacznie różnić. Do sprzedaży bransoletka zostanie wybrana losowo.

Dokładny rozmiar:

Długość: około 17,5 cm

Szerokość: 5 mm

Szerokość przy kaboszonach: około 10-11 mm

Waga w gramach: około 15 g

Okucie: mosiądz platerowany na srebrno

Ilość: 1 sztuka wybrana losowo

Bransoletki bangle z kamieniami półszlachetnymi

Bransoletka bangle to rodzaj bransoletki, która charakteryzuje się sztywną konstrukcją i często ma formę pierścienia lub obręczy. Bransoletki bangle mogą być proste i minimalistyczne lub ozdobione różnorodnymi zdobieniami, rzeźbieniami, kamieniami, czy innymi ozdobami, co sprawia, że stanowią popularny element biżuterii w wielu kulturach na całym świecie.

Charakterystyczne cechy bransoletek bangle:

  1. Sztywna konstrukcja: zazwyczaj nie posiadają zapięcia, a ich sztywna konstrukcja pozwala na zakładanie ich przez nadstawienie nad dłoń lub rękę.
  2. Dekoracje i zdobienia: Niektóre bransoletki bangle mogą być ozdobione kamieniami, rzeźbieniami, wytłoczeniami, czy innymi zdobieniami, które dodają im dodatkowego uroku i oryginalności.
  3. Kulturowe znaczenie: Bransoletki bangle są popularne w wielu kulturach na całym świecie i często są noszone jako element tradycyjnej biżuterii lub ozdoby, szczególnie w krajach azjatyckich i Bliskiego Wschodu.

Bransoletki bangle są wszechstronnym elementem biżuterii, który można nosić samodzielnie lub w połączeniu z innymi bransoletkami lub zegarkiem, tworząc interesujące i stylowe kombinacje.