KATEGORIE
FILTRUJ

Bliźnięta znak zodiaku (21.05-20.06) i dopasowane kamienie

Bliźnięta znak zodiaku i wybrane kamienie, które do nich pasują oraz oferta kamieni dla Bliźniąt w sklepie fusima.

APATYT to kamień, który jest kojarzony z komunikacją i wyrażaniem siebie. Dla Bliźniąt, które są z natury komunikatywne i ciekawskie, apatyt może pomóc w wzmocnieniu zdolności komunikacyjnych oraz wyrażaniu swoich myśli i idei w sposób jasny i efektywny. Jest to kamień, który pobudza kreatywność i pomaga w zdobywaniu wiedzy.

Wybierz kamień Apatyt w naszym sklepie

HOWLIT to kamień spokoju i równowagi emocjonalnej. Dla Bliźniąt, które są pełne energii i często mają aktywny umysł, howlit może pomóc w uspokojeniu umysłu, zmniejszeniu stresu i zwiększeniu koncentracji. Jest to kamień, który wspiera w dążeniu do wewnętrznego spokoju i refleksji.

Wybierz kamień Howlit w naszym sklepie

IOLIT to kamień, który jest kojarzony z intuicją i duchowym rozwojem. Dla Bliźniąt, które lubią rozważać różne koncepcje i idee, iolit może pomóc w rozwijaniu swojej intuicji oraz w podejmowaniu mądrych decyzji. Jest to kamień, który pobudza wyobraźnię i wewnętrzne przemyślenia.

Wybierz kamień Iolit w naszym sklepie

TYGRYSIE OKO jest kamieniem ochrony i determinacji. Dla Bliźniąt, które są z natury ciekawskie i gotowe na wyzwania, ten kamień może pomóc w utrzymaniu zdolności koncentracji, osiąganiu celów i ochronie się przed negatywną energią. Jest to kamień, który pomaga w rozwijaniu wewnętrznej siły i pewności siebie.

Wybierz kamień Tygrysie Oko w naszym sklepie