mam-czas
KATEGORIE
FILTRUJ

Lew znak zodiaku (23.07-22.08) - jakie kamienie pasują do Lwa?

Lew znak zodiaku i wybrane kamienie, które do niego pasują oraz oferta kamieni dla Lwa w sklepie fusima.

BURSZTYN to kamień optymizmu i radości. Dla Lwa, który lubi być w centrum uwagi i cieszyć się życiem, bursztyn może pomóc w podtrzymywaniu pozytywnego podejścia do życia, przyciąganiu radości oraz w umacnianiu kreatywności.

Wybierz kamień Bursztyn w naszym sklepie

CYTRYN to kamień, który przynosi jasność umysłu i energię. Dla Lwa, który jest pełen życia i entuzjazmu, cytryn może pomóc w utrzymaniu wysokiego poziomu energii, zwiększeniu kreatywności oraz w przyciąganiu sukcesów.

Wybierz kamień Cytryn w naszym sklepie

KAMIEŃ SŁONECZNY to kamień mocy i siły wewnętrznej. Dla Lwa, który jest pewny siebie i ma silną osobowość, kamień ten może pomóc w utrzymaniu pewności siebie oraz w rozwijaniu jeszcze większej siły wewnętrznej.

Wybierz Kamień Słoneczny w naszym sklepie

KRYSZTAŁ GÓRSKI jest kamieniem czystości i klarowności. Dla Lwa, który jest często w centrum uwagi, kryształ ten może pomóc w utrzymaniu jasności myśli, koncentracji oraz w rozwoju duchowym.

Wybierz kamień Kryształ Górski w naszym sklepie

LARVIKIT to kamień, który symbolizuje pewność siebie i wewnętrzną siłę. Dla Lwa, który jest pełen pewności siebie i ma naturalny charyzmatyczny wyraz twarzy, larvikit może pomóc w utrzymaniu tej pewności siebie oraz w budowaniu jeszcze większej pewności siebie. Jest to kamień, który wspiera wyrażanie swojej indywidualności i potencjału.

Wybierz kamień Larvikit w naszym sklepie