KATEGORIE
FILTRUJ

Kamienie zodiakalne dla znaku Wodnik (20.01-18.02)

AGAT jest kojarzony z ochroną, stabilnością i równowagą. Dla Wodników może pomagać w utrzymaniu spokoju i równowagi emocjonalnej, co jest istotne, ponieważ Wodniki często dążą do innowacji i zmiany, ale czasem potrzebują stabilności, aby zachować harmonię w życiu.

Wybierz kamień Agat w naszym sklepie

AMAZONIT ma zielonkawy kolor i jest kojarzony z równowagą emocjonalną i komunikacją. Pomaga Wodnikom w wyrażaniu swoich uczuć i słuchaniu innych.

Wybierz kamień Amazonit w naszym sklepie

FLUORYT jest kojarzony z intelektem, koncentracją i ochroną przed negatywnymi wpływami. Dla Wodników może pomagać w utrzymaniu jasnego umysłu i zwiększaniu zdolności do skupienia. Ponieważ Wodniki są często kreatywne i myślą inaczej, fluoryt może pomóc im w efektywnym przekazywaniu swoich pomysłów i realizowaniu projektów.

Wybierz kamień Fluoryt w naszym sklepie

OPAL jest utożsamiany z kreatywnością, inspiracją i intuicją. Dla Wodników może wspomagać rozwijanie ich kreatywnego potencjału oraz pomagać w wyrażaniu swojej oryginalności. Opal może również zwiększać zdolność do intuicyjnego myślenia i podejmowania decyzji.

Wybierz kamień Opal w naszym sklepie

SZATUKIT jest powiązany z transformacją, duchowym rozwojem i wyzwoleniem emocjonalnym. Dla Wodników może być korzystny w procesie samopoznania, pomagając zrozumieć głębsze emocje i przekształcać je na bardziej pozytywne i harmonijne uczucia. Szatukit może również wzmacniać intuicję i umiejętność pracy nad sobą.

Wybierz kamień Szatukit w naszym sklepie